Ferrata Pastýřská stěna Děčín

Nesčetně úžasných horolezeckých cest, zajištěných kovovými lany, schůdky, stupačkami a chyty.. zavedou i začátečníky do pocitů horolezců, pokročilým umožní výrazně posunout hranice a otevřít svůj netušený potenciál.. přitom bezpečně, se spolehlivým samojištěním a možností si kdykoliv odsednout – odpočinout. Lehké, i náročné i extrémní cesty, s občerstvovací terasou uprostřed masivu, od legendárního tvůrce Karla Běliny.

Vertikály, traverzy, převisy, hřebínky, lanový most, s impozantním výhledem na labské údolí v centru malebného města.. s vrcholovým výletním zámečkem a ZOO lesním parkem. S vybavením a instruktorskou podporou z Chaloupky – pro hosty zdarma 🙂

Jednu cestu zvládnete svižným tempem i za půl hodiny, zážitkově – se svačinkou a pitím a celou rodinou je to zážitková expedice na 2 hodiny, s obědem ve skvělé restauraci na startu, nebo občerstvením v cíli na zámečku. Ferrata je jednosměrná, nazpět si užijete procházku romantickou cestou mezi skalami až dolů k řece. Parkování zdarma pod pilířem starého mostu.

Stojí to za to, pro jednotlivce i tým !

Ferrata Pastýřská stěna Děčín. Mapa ferraty Děčín