Kontaktujte nás

Rezervujte si ubytování na Chaloupce Sněžník. Prožijte zde nevšední pobyt v srdci čisté přírody. Ideální pro rodinnou dovolenou s dětmi.

Těšíme se na Vaši návštěvu

Adresa

Sněžník čp. 50, Jílové u Děčína
GPS: N 50°47.109′, E 14°5.765′

Kontakty

Jaroslav Cepoušek
Tel: +420 602 610 610

Sledujte nás na Facebooku ->

Provozovatel

Chaloupka Sněžník s.r.o., IČ 25042785
Jaroslav Cepoušek, IČ 19017707

Prožijte nevšední pobyt – Chaloupka Sněžník
S čistou hlavou, otevřeným srdcem

Nezapomenutelné ubytování ve stylové chaloupce pod vrcholem Děčínského Sněžníku, s aktivitami a instruktorskou podporou zdarma. Wellness s koupacím bio jezírkem.

Objevte a poznávejte nádhernou přírodu a prostředí nejvyšší stolové hory Českosaského Švýcarska a Labských pískovců. Děčínský Sněžník vás zaujme svou polohou i možnostmi sportovního vyžití a relaxace. Procházky, horská a elektro kola, lezení, v zimě běžkování nebo skialpy. Z rozhledny na Sněžníku se lze při dobré viditelnosti těšit pohledem na Děčín, Ještěd, Říp a Drážďany.

Zázemí pro vaše dobrodružství vám poskytne naše Chaloupka, k relaxační i aktivní dovolené dětí i dospělých. V rámci ubytování nabízíme vybavení na nejrůznější sportovní a dobrodružné aktivity a prostorný areál s ohništěm, indiánským týpím, jezírkem, s možností instruktorské podpory v ceně pobytu. Nejen rodiny s dětmi také ocení možnost vlastní přípravy jídel. Regeneraci po aktivním dni můžete svému tělu i duši dopřát v privátním srubovém wellness, nebo při masáži. Společně o Chaloupku Sněžník pečujeme jako o chráněný prostor, pro současné i budoucí generace, bez alkoholu, tabáku a jiných návykových látek. Šťastné, nezapomenutelné zážitky lze u nás vrchovatě načerpat z aktivního prožívaného okamžiku přítomnosti a jeho sdílení s ostatními.