Lyžařský areál Telnice

Ano i u nás se lyžuje 🙂 Rodinný lyžařský areál Telnice je díky své poloze na východním okraji Krušných hor, jen 18min autem od Chaloupky. Jeho ideální S-V poloha sjezdovek zajišťuje lyžařské podmínky od poloviny prosince do konce března. Svým vybavením – lyžařský kolotoč, lanový vlek s pohyblivým chodníkem pro nejmenší, pomalá poma a velkokapacitní sedačková lanovka se snowparkem.. naplní představy od prťat s jejich rodiči, až po zdatné lyžaře i akrobaty. Využít můžete služeb půjčovny lyžařského vybavení, horkých nápojů u nástupů k lanovkám, nebo skvělý oběd v některé restauraci. Doporučujeme restauraci Tereza, u dětského areálu. Areál nabízí okruhové i expediční trasy na běžky – klasika i skate, s možností pokračovat dále po hřebenech Krušných hor na Komáří hůrku, Cínovec, Vítišku, Moldavu.., se spolehlivými možnostmi pro občerstvení a oběd na trase. Skialpový trénink umožňuje vybavení z Chaloupky a zajímavé výstupové trasy lesem, se závěrem po sjezdovkách zdarma, se zahřátým, elastickým tělem z výstupu 🙂

Lyžařský areál Telnice – lyžování České Švýcarsko. Mapa lyžařského areálu Telnice. Lyžařské trasy Telnice, infomapa. Lyžování blízko děčínského Sněžníku.

Unikátní vodní sport pro skutečně aktivní a trpělivé borce. Nadšený instruktor vše vysvětlí a předvede. Jakmile se vám podaří správný rytmus, můžete prohánět kachny po jezeře, bez namočení.

Aquaskipper na jezeře v Ostrově – Tip na výlet Českosaské Švýcarsko